nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 26.01.2016 14:00

Na którego czekać?

Zakochałam się po uszy w koledze z równoległej klasy. Jeszcze niedawno podobał mi się chłopak z mojej klasy. Następny mi imponuje. Z innym się 'kłócę' w żartobliwy sposób. Czy w którymś z tych wypadków warto czekać na odwzajemnienie miłości? Gimnazjalistka

Wszystko toczy się dobrze, stosownie do wieku. Nie czekaj na odwzajemnienie uczucia, bo to jeszcze nie miłość tylko zauroczenie, a nawet tylko podobanie. Dlatego podchodź do tego z poczuciem humoru, z [radością życia. U wielu nastolatków jest taki etap, że w szybkim tempie wciąż są zauroczeni w kimś innym. Dlatego dobrze, że nie ma za bardzo wzajemności, dlatego nic nie rób z tymi iskrami, niech płoną, gasną, aż za jakiś czas spotkasz chłopaka na długo, a potem tego na zawsze. Życzę pięknego dorastania, mocnego bicia serca i wiele, wiele radości. Bo takie uczucie ze wzajemnością i tak niedługo się pojawi. A ten czas, gdy podkochujesz się raz w jednym zaraz potem w drugim, a czasami coś się dzieje prawie jednocześnie- to też ma urok, to typowe dla tego wieku. Bywa, że w tak młodym wieku tworzy się para na poważnie, ale to przynosi wiele nowych problemów, często za ciężkich i dochodzi w końcu do rozstania. Ciesz się z tego, co się dzieje teraz.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione