nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 27.01.2016 14:00

Czy go ośmielać?

Próbuję zagadać do jednego chłopaka. Wiem, że mu się podobam. I on też mi się podoba. Tylko, że on się do mnie w ogóle nie odzywa. Z innymi koleżankami rozmawia normalnie, śmieje się. Ma nawet wspólne zainteresowania z niektórymi i na pewno lubi i je, i mnie, ale ja wiem, że mnie ,,w innym sensie". Chciałabym, żeby zaczął ze mną rozmawiać. Często zauważam, że ,,gapi się" na mnie. Co mam robić, żeby nie był taki nieśmiały? 12-latka

Jeśli macie po 12 lat, to może być tak, że on jest jeszcze za młodziutki, by cokolwiek zacząć. Dlatego nie oczekuj za wiele, bo organizm ma swoje prawa i dobrze Wami kieruje. Często wbrew naszej woli nas hamuje. To ważne, bo to sygnał, by nic nie zaczynać. Tylko spoglądać, uśmiechać się, cieszyć się z każdego kontaktu. Oczywiście, możesz próbować organizować grupkę rówieśników, ale jeśli on się nie odważy na rozmowy, to nic na siłę, trzeba być cierpliwym.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44

Najwyżej docenione