nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 21.01.2016 11:02

Nuda nie istnieje!

Nuda nie istnieje! Na pewno w czasie ferii zimowych.

Jak ciekawie spędzić czas wolny od szkoły – lista z pomysłami na pewno będzie dłuuuuga jak semestr szkolny. No to… jeszcze parę propozycji nie do odrzucenia ;) Po pierwsze – ramka z lutowego „Małego Gościa”. Inna niż wszystkie! Dlatego, że sami zdecydujecie, jaka będzie. Przecież – ile głów i rąk do pracy, tyle pomysłów. Jedynie wielkość i kształt są te same dla wszystkich.

Wasza precyzja i Wasza wyobraźnia dadzą efekt murowany. Dlaczego precyzja? Bo zanim zajmiecie się upiększaniem ramki, należy ją wcześniej precyzyjnie poskładać. Przydadzą się nożyk, linijka, klej i… grubaśna książka. Szczegóły znajdziecie w najnowszym numerze „Małego Gościa” .

Oczywiście na złożeniu, a następnie udekorowaniu historia Waszej ramki się nie kończy.
Jeśli włożyliście w pracę nad nią tyle serca, warto jeszcze włożyć w nią coś od serca. Może zdjęcie kogoś bliskiego… A może własne zdjęcie. Wtedy ramka stanie się dobrym prezentem dla kogoś bliskiego.
Pamiętajcie, nuda nie istnieje – to hasło na ferie. I nie tylko.

UWAGA KONKURS:

Najpiękniejsza – moja ramka

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione