nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 24.01.2016 14:00

Ukrócić dokuczanie

Wszyscy chłopcy z mojej klasy mi dokuczają. We wrześniu pójdę do klasy czwartej. Wszyscy w mojej klasie mają 10 lat, oprócz jednego kolegi, który poszedł wcześniej i ma 9 lat. 10-latka

Widzę, że nie lubisz pisać, bo przekazałaś mało informacji, więc trudno mi pomóc.  Dlatego odpowiem tylko krótko. Jeśli wszyscy chłopcy Ci dokuczają, to trzeba to natychmiast przerwać. Przede wszystkim należy o tym powiedzieć wychowawczyni. Jeśli wychowawczyni wie i nic się nie zmienia, to do szkoły powinna przyjść mama albo tata i pójść do dyrekcji. Najlepiej z pismem, w którym prosi, by córce udzielono pomocy. W szkołach są szkolni pedagodzy. Jeśli już byłaś u pedagoga, to niech znowu tam pójdzie ktoś z rodziców. Jeśli nie byłaś, to zaraz jutro pójdź. Wejdź jutro do szkoły odważnie i żądaj od nauczycieli pomocy i obrony. Jeszcze tylko wcześniej zastanów się, czy faktycznie są to poważne sprawy.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione