nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 20.01.2016 20:00

Rozwinąć znajomość

Jestem zauroczona w koledze z klasy. On jest uprzejmy, skromny, odpowiedzialny, dobrze wychowany, nie jest wulgarny, łączą nas podobne poglądy. Uczy się lepiej ode mnie. Trochę w szkole rozmawiamy, aczkolwiek nasza znajomość rozwija się bardzo powoli, chciałabym, żeby połączyło nas coś więcej. Licealistka’

To bardzo dobrze, że Wasz kontakt rozwija się powoli. Bo wtedy są większe szanse, że coś z tego będzie. Dziewczyny bardzo często muszą chłopaka zachęcać, podprowadzać, ale cały czas pilnować, by nie było nachalności. Jestem pewna, że dobrze sobie z tym radzisz. Jest dobrze, że jeśli kontakt zacieśnia się poza szkołą. Może zaprosić go na oazę, lub chociaż na jakieś spotkania? Może będą jakieś inicjatywy, że będziecie razem w grupie? Może coś się będzie działo w związku z ŚDM? Bo nic tak nie zbliża, jak wspólne działanie. Módl się o dobrego chłopaka, a cicho szepcz, czy to może ten kolega, którego staraj się jak najlepiej poznać.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione