nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 19.01.2016 14:00

Szczerze

Czy warto pogłębiać relację z chłopakiem z klasy? Utrzymujemy ze sobą bardzo dobry kontakt. Codziennie piszemy na Facebooku, pomagamy sobie, sam przyniósł mi zeszyty po chorobie. Ostatnio napisał, że mu na mnie zależy. Zaproponowałam przyjaźń, chociaż sama czuję do niego coś więcej. Niedługo kończymy gimnazjum i nie wiem, czy powiedzieć mu w twarz co czuję. Gimnazjalistka

Może nie mów wprost, co czujesz, ale jak najszybciej porusz temat, że każdy może zmienić zdanie, że raz coś się wydaje słuszne, a potem coś innego. Możesz też poruszyć temat przyjaźni między chłopakiem i dziewczyną. Bo to jest bardzo delikatna sprawa, często jedna ze stron jednak czuje więcej. Pomyśl, co będzie najlepsze i jak najszybciej przekaż mu bez wyznania, że i Ty chcesz czegoś więcej. Tysiące szczegółów pozwala pokazać co czujemy. Uśmiech, same słowa, spojrzenia. Gdy go widzisz, pokazujesz radość, gdy pisze, cieszysz się z kontaktu. Możesz jeszcze prościej powiedzieć, że chciałabyś cofnąć pewną Waszą rozmowę. No i przez niedomówienia, żarty przyznaj, o którą rozmowę chodzi. Niech on to z Ciebie wyciągnie. Myślę, że sobie poradzisz, jeśli Ci zależy. Ale tamta spontaniczna odpowiedź pokazuje, że do końca nie jesteś przekonana i dlatego warto być może razem, ale nie naśladować starszych, zachować młodzieńczość, niepewność uczuć.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione