nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 16.01.2016 20:00

Zakochana w aktorze i bohaterze

Zakochałam się w Obelixie. To jest chyba głupie. "Kocham" tego animowanego i tego, którego gra Gerard Depardieu. W tym aktorze też się "zakochałam". Teraz ciągle o nim myślę. Nie wiem, czemu tak się stało. Czy to jest normalne? Wczoraj czytałam w Internecie trochę na temat aktora i zdziwiłam się, bo on nadużywa alkoholu i też się strasznie obżera, więc jest gruby. Proszę o radę. 12-latka

Żadna rada nie jest potrzebna. Po prostu tak się stało i to jest fakt. Większość nastolatek tak dziwnie się zakochuje. Organizm nastolatki wybiera bardzo często bohatera filmowego, piosenkarza lub sportowca i nie trzeba z tym walczyć. Pewnego dnia samo minie. Nie ma się czym martwić, to nie jest problem. Bo to jest takie "zauroczenie" w jedną stronę. Do pewnego wieku nastolatki zakochują się w osobach dla nich niedostępnych. Dzięki temu poznają samo uczucia, ale nie wchodzą w żadne relacje i tak jest dobrze. Życie aktora często jest bardzo dalekie od ideałów bohatera, którego odtwarza.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione