nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 13.01.2016 13:00

Jak mu to powiedzieć?

Zakochałam się w chłopaku, który przyjeżdża 2 razy w roku. Lubi mnie. Boję się mu to powiedzieć, bo ma dziewczynę, z którą zrywa, a potem do niej wraca. Nie wiem, jak mu to powiedzieć. Jest rok starszy ode mnie i ma takie same zainteresowania. Zakochana 11

Masz 11 lat, on 12, a widzicie się tylko dwa razy w roku. Nie jesteś zakochana, tylko po prostu on Ci się podoba, jesteś zauroczona, on robi na Tobie wrażenie. Absolutnie nic mu nie mów. Nie ma sensu mieć chłopaka, jeśli się go widzi dwa razy do roku. Gdy pojawiają się pierwsze zauroczenia, to naprawdę lepiej, jeśli to jest kolega ze szkoły, którego można spotykać prawie każdego dnia. Poza tym, dziewczęca solidarność obowiązuje i lepiej nie rozbijać czyjegoś uczucia. Oni się kłócą, ale się schodzą, więc nie wchodź między nich. Możesz się z nim przyjaźnić, Twoje serce niech o nim marzy, rozmawiajcie, piszcie do siebie, ale na stopie przyjacielskiej. Nawet jeśli on by pewnego dnia zaproponował chodzenie, to podejdź do tego na luzie, bo chodzenie w tym wieku nie trwa długo. Ciesz się, że masz takiego miłego kolegę, ciesz się, że już poznałaś zauroczenie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione