nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 12.01.2016 13:00

Problem z przyjaźnią

Mam problem z przyjaźnią. Ciągle się zrażam, bo ktoś mnie zawodzi. Staram się być miła, pomocna, nie obarczam ludzi moimi problemami, a i tak jestem sama, mam tylko koleżanki i to takie niezbyt bliskie. Gimnazjalistka

Nie zawsze trafiamy w życiu na dobrych przyjaciół w młodości, bo to bardzo trudny wiek, gdy egoizm jest ogromny, a do tego nadmiar ambicji i nadwrażliwość na swoim punkcie. Z tego powodu wielu ciągle szuka i przeżywa rozczarowania. Ale lada moment zaczną się zauroczenia, związki z chłopakami, nowe radości i smutki. Prawdziwe przyjaźnie pojawią się w życiu dorosłym, gdy tolerujemy siebie wzajemnie ze wszystkimi swoimi i cudzymi wadami. Nikt nie jest doskonały. Miej poczucie własnej wartości i nie przejmuj się aż tak tym problemem. Po ukończeniu szkoły wiele przyjaciółek straci kontakt na zawsze. Wiele przyjaźni rozleci się jeszcze w gimnazjum. Dlatego polecam wiele poczucia humoru i dystansu do samej siebie. Wiem, że to nie jest łatwe, ale po prostu czekaj na przyjaciółki, a teraz niech wystarczą relacje koleżeńskie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione