nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 10.01.2016 20:00

Jak mu wierzyć?

Mam chłopaka, bardzo go lubię, uwielbiam z nim rozmawiać i spędzać z nim czas. Ostatnio powiedział mi, że podoba mu się moja koleżanka, ale woli mnie. Nie bardzo mu wierzę, bo coraz więcej z nią rozmawia i żartuje. Zmartwiona

Przede wszystkim ważny jest wiek. Bo jeśli jesteście młodzi, to sprawa prosta, chłopakowi po prostu mija zauroczenie Tobą. On chyba nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Nie narzekaj, nie rób mu wymówek, tylko, jeśli Ci zależy, to staraj się, by Wasze spotkania były ciekawe, wesołe, by widział, że interesujesz się jego sprawami. Ale w młodym wieku to organizm ratuje młodych, by nie tworzyli par na poważnie. Bo nastolatek w miarę radzi sobie z początkami chodzenia, ale gdy to trwa długo, to  problemy mogą być za trudne. Dlatego organizm jakby zmusza nastolatka, by ciągle podobała mu się inna osoba. Jak będzie u Was? Czy chłopaka już ciągnie do innej dziewczyny i wnet się rozstaniecie? Nie wiem. Może tak, a może nie. Bądź pewna siebie, radosna. A co się wydarzy- czas pokaże. W młodym wieku uczucia są jak iskry- zapalają się mocno, ale na bardzo krótko.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione