nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 03.01.2016 20:00

9 lat bez słowa

Mam w klasie chłopaka, który bardzo dziwnie się w moim towarzystwie zachowuje. W sumie to w ogóle unika mojego towarzystwa. Znamy się 9 lat, a nie pamiętam, żebyśmy wymienili choć jedno słowo sam na sam. Dodatkowo jest ministrantem i zawsze na mszy św. jakoś dziwnie na mnie patrzy. Nie wiem, co o tym jego zachowaniu myśleć. Szóstoklasistka

Na podstawie Twojego listu trudno wyciągnąć wnioski. Najważniejsze jest chyba to, jak on się zachowuje wobec innych koleżanek. Czy też się do nich nie odzywa. Jeśli z innymi gada swobodnie, tylko z Tobą nie, to znaczy, że do Ciebie nie ma śmiałości. Bo tak to jest, że odważny chłopak traci odwagę wobec tej jednej dziewczyny, na której mu zależy. Zastanów się, czy on faktycznie na Ciebie tak patrzy. Bo może Ci się wydaje? Jeśli jednak patrzy, to znaczy, że mu się podobasz. Ale w tym wieku wielu chłopaków ogranicza się tylko do spoglądania. Są za młodzi na rozmowy, na wyznania. Jeśli go lubisz, to ośmiel go uśmiechem i spojrzeniem. A jeśli jest Ci obojętny, to go nie ośmielaj. Więcej nic nie rób, bo sytuacja chyba go jeszcze przerasta. Musi dorosnąć.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione