nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 03.01.2016 15:00

Zawalczyć o tę przyjaźń

Miałam przyjaciółkę. Świetnie nam się rozmawiało, miałyśmy wiele wspólnych zainteresowań. Raz pokłóciłam się z nią, ona napisała do innej dziewczyny, że żałuje, iż nie była jej przyjaciółką już wcześniej. Boleśnie mnie tym zraniła. Myślałam, że nasza przyjaźń przetrwa wszystko. Nie wiem, czy warto nadal o nią walczyć? Szóstoklasistka

Oczywiście, że warto o tak piękną przyjaźń zawalczyć. Myślę, że właśnie okres świąteczny- noworoczny to kapitalny czas, by wyciągnąć rękę na zgodę. Owszem, znam osoby, które gdy raz się do kogoś zrażą, to już nie odpuszczą. Ale warto zrobić kilka podejść. Ja bym na Twoim miejscu złożyła serdeczne życzenia noworoczne, powspominała różne dobre chwile. Powiedziała, że przecież szkoda niszczyć taką dobrą przyjaźń. Jeśli jednak ona będzie nieprzejednana, to trudno. Próbę jednak podejmij i w sercu przebacz.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione