nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 01.01.2016 20:00

Jak żyć bez tableta?

Czy zbyt długo siedzę na tablecie? Teraz piszę z telefonu, bo musiałam oddać tacie tablet, bo za długo go używam. Przy śniadaniu złościłam się i on uważa, że to przez tablet. Gdy mamy nie ma, to się złoszczę, bo mama by mi lepiej zrobiła śniadanie. Mamy teraz nie ma, bo pojechała do pracy i wróci wieczorem. Tata odda mi tablet może o 18. Co ja teraz mam robić? 12-latka

Oj, sporo rozpieszczenia w Twoim zachowaniu. Wiem, że to nie jest Twoja wina, ale mogłabyś się sama już starać dorastać. Dziewczyna w Twoim wieku może sama przyrządzać śniadania i kolację, także dla domowników. Dziewczyna w Twoim wieku może już być wprowadzana w tajniki gotowania. Pieczenie, gotowanie to modne i pożyteczne hobby. Przez nadużywanie tableta zrobiłaś się bardzo mało kreatywna, stałaś się bierna i potrafisz spędzać czas tylko biernie, klikając bezmyślnie w klawisze. Inaczej podchodź do tableta, spotykaj się z koleżankami, rób coś ciekawego i pięknego, rozwijaj swoje talenty i zainteresowania. Kiedyś będziemy rozliczeni z tego, co zrobiliśmy ze swoimi zdolnościami czy je poszerzymy, czy też spędzimy młodość na klikaniu.   

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

     

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione