nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 31.12.2015 19:00

Trudny wybór profilu szkoły

Nie wiem jaki profil wybrać w liceum, kim zostać w życiu. W drugiej klasie gimnazjum chciałam pójść na profil biologiczno-chemiczny, ale teraz zastanawiam się, czy to dobry pomysł. Zdecydowałam się jednak na olimpiadę matematyczną zamiast biologicznej ( chyba łatwiej opanować rozwiązywanie zadań niż definicje itp.) A może pójść w jego ślady brata- informatyka? Uczę się dobrze ze wszystkich przedmiotów. Mam też w sobie coś z twórczego artysty. Może grafik komputerowy? Modlę się do Ducha Świętego. Jednak fakt, że ta decyzja będzie rzutować na całe moje życie trochę niepokoi. Gimnazjalistka

Jedno zdanie w Twoim liście przekonało mnie, że profil mat. fiz jest dla Ciebie. Uznałaś, że łatwiej rozwiązywać zadania niż wkuwać definicje. Na biol- chem idą głównie osoby marzące o medycynie i farmacji. Zaledwie mały procent to przyszli chemicy, biolodzy, biochemicy. Myślę, że pójście za bratem to dobry pomysł. A grafika komputerowa to świetna sprawa. To się wszystko da połączyć. Najpierw solidne studia które będą fundamentem, a potem coś twórczego wokół tego. Zresztą, nie sięgaj aż tak daleko. Teraz tylko wybór profilu, a jednocześnie będziesz wiedziała, co robi brat i za 3 lata wybierzesz studia. Dobrze by było poznać osoby studiujące grafikę komputerową. Gratuluję zdolności, głowa do góry i ciesz się swoimi talentami.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione