nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 30.12.2015 10:00

Czas pokaże

Moim zdaniem związki nastolatków, którzy chodzą ze sobą tydzień czy miesiąc nie mają sensu. A poza tym po zerwaniu obie ze stron czują się źle. Najbardziej boję się, żeby ON się nie domyślił. Klasa już teraz gada. Mam wrażenie, że kiedy tylko z NIM rozmawiam, to inne dziewczyny (te ładniejsze i bardziej lubiane) szepczą i się śmieją. Wiem też niestety kto MU się podoba... Czasami zapominam o wszystkim i jestem niesamowicie szczęśliwa. A kiedy sobie przypomnę o tym jak się sprawy mają, to jakbym spadała do jakiegoś okropnego dołka. Ja naprawdę nie chcę GO stracić. Łączy nas przyjaźń, ale marzę o czymś więcej. Gimnazjalistka

Jestem o Ciebie spokojna, gdyż masz do siebie dystans, masz poczucie humoru. I moim zdaniem przyjmuj spokojnie i z radością to, co życie daje. A daje Ci dosyć sporo. Pomyśl też tak, że gdybyście teraz zaczęli być parą, to byście tego nie unieśli i szybko się rozstali. A tak krążycie, krążycie i albo coś z tego będzie, albo nie. Jego zauroczenia będą krótkie, teraz łączy Was piękna przyjaźń, a przyszłość przed obojgiem rysuje się ciekawie, dobrze, chociaż dla Was tajemniczo. Ty marzysz o nim, jemu też nie jesteś obojętna, chociaż on tego jeszcze nie rozumie. Jest dobrze, snuj marzenia, a chodzenie odłóż, bo przecież sama uważasz, że jest trochę bez sensu.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione