nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020
dodane 27.12.2015 14:00

Cierpliwości

Jestem zakochana w koledze. W drugiej i w trzeciej klasie przyjaźniliśmy się. Sama nie wiem, kiedy on mnie znienawidził. Modlę się, żebyśmy wreszcie się pogodzili. Ale to nic nie daję. Proszę o radę. Szóstoklasistka

Módl się dalej, ale spokojnie i z pełnym zaufaniem, że Pan Bóg wszystko wie i rozumie oraz ze wszystkiego wyprowadzi kiedyś dobro. Nie wyjaśniłaś mi, dlaczego ten chłopak teraz Cię nienawidzi. Może koledzy się śmiali, że dziewczyna jest w nim zakochana? Chłopcy nie znoszą takich sytuacji. Może przyjaźniliście się jako dzieci, ale potem przychodzi taki etap rozwoju, że chłopcy odsuwają się od dziewczyn. Dlatego zostaw go w spokoju. Mało tego, bądź wesoła, radosna, pewna siebie i koleżeńska. Normalnie rozmawiaj z innymi kolegami. Ale jeśli u Was chłopcy trzymają się osobno, to trzeba to uszanować. To tylko taki etap rozwoju nastolatka, który niedługo się skończy.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione