nasze media Najnowszy numer MGN 05/2022
dodane 22.12.2015 12:47

Wieszowa

Parafia Trójcy Świętej

Dzieci i młodzież, wraz z księdzem proboszczem Henrykiem Benszem, z parafii Trójcy Świętej w Wieszowie (diecezja gliwicka) serdecznie pozdrawiają z Rorat. Choć nasza miejscowość nie jest duża, to jednak podczas Mszy roratnich gromadzi co roku sporo osób - dzieci, młodzież i dorosłych. Przychodzą również rodzice z tymi najmłodszymi - aby od wczesnych lat rodzinnie przeżywać czas przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.
W tym roku, po małej przerwie, korzystamy ponownie z materiałów zaproponowanych przez Małego Gościa Niedzielnego. Bardzo za nie dziękujemy. Chcemy w ten sposób nie tylko poznawać chrześcijańskie korzenie naszego kraju ale przede wszystkim zrobić dobre postanowienia na rozpoczęty Rok Miłosierdzia. Już teraz wiele dzieci potrafi odmawiać Koronkę do Miłosierdzia Bożego a piosenkę roratnią - czyli Hymn Światowych Dni Młodzieży nucą non stop na korytarzach szkolnych :)
Całej Redakcji i wszystkim Czytelnikom Małego Gościa Niedzielnego życzymy błogosławionych świąt Bożego Narodzenia oraz wielu Bożych i radosnych chwil na rozpoczęty Rok Miłosierdzia.
Dzieci i młodzież z Wieszowy wraz z katechetką Justyną Hewig
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione