nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 23.12.2015 22:00

Ujawniona tajemnica

Moja koleżanka powierzyła mi swoją tajemnicę i kazała nikomu nie mówić. Gdy usłyszałam, że wszystkie dziewczyny z naszej klasy to wiedzą, to powiedziałam o tym mojemu koledze. Gdy moje koleżanki się o tym dowiedziały, były na mnie złe. Nie wiedziałam, że to jeszcze jest tajemnicą. Jak mam uratować sytuację? 12-latka

To jednak Twoja wina. Warto trzymać język za zębami. Uważaj w przyszłości. Natomiast jutro podejdź do koleżanki i przeproś, powiedz, że nastąpiło nieporozumienie, myślałaś, że to już nie jest tajemnica. Możesz grupce dziewczyn powiedzieć krótkie "sorry", ale potem zachowuj się tak, jakby się nic złego nie stało. Bo przecież nie chciałaś niczego zdradzać. Dlatego nie daj się odsuwać, krytykować, jedno przepraszam wystarczy i koniec tematu. Głowa do góry, pewna siebie mina i odwaga w sercu.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione