nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 19.12.2015 20:00

Jak zagadać?

W naszej klasie jest dziewczyna. Bardzo ładna dziewczyna. Podoba mi się i wydaje mi się, że ona też coś do mnie czuje. Tylko nie wiem, jak do niej zagadać. Byłbym wdzięczny gdyby Mały Gość mógł mi pomóc. Piątoklasista

W piątej klasie najlepiej zagadywać najpierw na zwyczajne szkolne tematy. Czyli pytasz o sprawy zadań, gratulujesz dobrej oceny, pytasz, jak coś napisała, zrobiła. Obserwuj ją uważnie i powiedz komplement, że ładnie wygląda. Szykuj się do dzielenia się opłatkiem, jeśli macie w klasie taką tradycję. Możesz jej wtedy na przykład życzyć, by Cię polubiła tak, jak Ty lubisz ją. Staraj się w miarę możliwości być zawsze w pobliżu, razem z nią wchodzić lub wychodzić. Zawsze ją przepuszczaj w drzwiach. No i śmiej się z nią, żartuj, bo śmiech dobrze rozładowuje atmosferę. A wiadomo, że zauroczony nastolatek jest spięty. Najlepiej przebywać zawsze w kilkuosobowej grupce rówieśników i żartować.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione