nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 18.12.2015 15:00

Wystarczą marzenia

Zauważyłam fajnego chłopaka na korytarzu naszego gimnazjum. Bardzo mocno się w nim zauroczyłam! Jest o 2 lata starszy ode mnie! Moje koleżanki nakłoniły mnie, abym napisała do niego na facebooku 'hej co tam'. Nie odpisał. Teraz wszystko mnie rozprasza i myślami ciągle wędruje koło niego! Pomocy! Po cichu marzę też o chłopaku lub o dobrym przyjacielu płci męskiej, któremu mogłabym się wygadać. 13 latka

To zupełnie naturalne, że spodobał Ci się starszy kolega. Ale jest też zupełnie naturalne, że starszy kolega nie chce kontaktu z uczennicą klasy. Dziewczyny zawsze się tak podkochiwały i zawsze musiały sobie radzić z brakiem wzajemności. Dlatego nie wpadaj w zbyt wielki smutek. Możesz sobie o nim marzyć, ale nie usprawiedliwiaj lenistwa. Można być zauroczonym bez szans na wzajemność i jednocześnie solidnie się uczyć. Przecież to zupełnie naturalny problem w Twoim wieku. Każda dziewczyna w Twoim wieku marzy o przyjacielu, który by ją zrozumiał, cenił, kochał. Ale zdecydowana większość nie może takiego chłopaka w tym wieku poznać, bo inne są potrzeby chłopaków, inne dziewczyn. Wy już marzycie o rozmowach we dwoje, o zrozumieniu, a oni wolą sport, komputery, kolegów albo niezobowiązujące podrywanie, zaczepianie koleżanek. Wniosek. Zmieniaj w sobie to, co się da zmienić. Nie bądź wulgarna, bo chłopcy marzą o delikatnych dziewczynach. Zresztą, sama tego nie chcesz. O chłopakach możesz marzyć, czytaj powieści dla dziewczyn, staraj się z chłopakami rozmawiać jak koleżanka i cierpliwie czekaj na uczucie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione