nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 05.12.2015 21:00

Zastanów się.

Mam kolegę, z którym się dogadywaliśmy. Mieszka kilkadziesiąt kilometrów ode mnie. Lecz nagle zaczęło się rodzić uczucie. Pewnego dnia napisał mi, że nie może już ze mną pisać, że koniec całkowity naszej znajomości, ponieważ ja wierze w "coś czego nie ma". Brakuje mi go. Nie wiem, czy mam coś zrobić czy mam napisać. Gimnazjalistka

Przede wszystkim chłopak w bardzo dziecinny sposób uzasadnił Wasze zerwanie. Pomyśl, czy warto być z chłopakiem, który nie ma żadnego szacunku dla Twojej wiary. On chyba mocniej od Ciebie wierzył w Twoją wiarę, bo celem było definitywne zerwanie. Myślę, że chłopak znalazł tylko pretekst, by zakończyć znajomość. Może coś się zdarzyło w jego życiu, że się tego wstydzi, ale nie jest na tyle odważny, by się przyznać. Pewnie Cię ceni, może zazdrości łaski wiary, ale w tej chwili sytuacja go przerasta, więc zerwał wszelki kontakt. Moim zdaniem należy tę decyzję uszanować. Jasne, że Ci go brakuje, ale dasz radę, każdy musi przejść przez jedno chociaż odrzucenie, niepowodzenie. Kontakty na sporą odległość są trudne, bo nie widzimy drugiej osoby w sytuacjach codziennych.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione