nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 03.12.2015 20:00

Czy to nachalność?

Kilka lat temu poznałam pewnego chłopaka. Piszemy ze sobą sms-y. Zawsze ja zaczynam te rozmowy. On odpisuje i dużo ze sobą piszemy, ale zastanawiam się, czy z mojej strony to nie jest nachalność? Kiedyś zapytałam, czy mu nie przeszkadza, bo to ja zazwyczaj zadaję pytania, a on tylko na nie odpowiada, ale odpisał, że nie, że on tak zawsze. Nie wiem, czy tak jest, czy on tylko chce być miły. Ponieważ mieszkamy daleko od siebie, nie spotykamy się, tylko piszemy. Ale czy taka znajomość ma sens? 15-latka

Każda znajomość ma sens. Tylko ważne, byś traktowała Wasze pisanie jako zwyczajne koleżeńskie kontakty. Gdy chłopakowi zależy na dziewczynie, wtedy wykazuje inicjatywę. On jest po prostu Twoim kolegą, grzecznie odpisuje. Twoje zachowanie byłoby nachalne, gdybyś miała wobec niego marzenia związane z uczuciem. Zwyczajna koleżanka może pisać pierwsza, ale nawet wówczas nie powinno być to regułą i nie rób tego zbyt często.  

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

         

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione