nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 27.11.2015 21:00

Którego wybrać?

Miałam chłopaka, z którym byłam ponad trzy miesiące. Później się rozeszliśmy i spotkałam nowego chłopaka. Spotykaliśmy się przez jakiś czas, i zaczęliśmy ze sobą chodzić. Ale rozstaliśmy się i to przeze mnie. Zapomniałam o nim i spotkałam nowego chłopaka, który bardzo mi się podoba. Teraz zaś mój poprzedni chłopak znów zaczął ze mną pisać, więc znów sobie o nim przypomniałam. Coś czuję, że jeśli bym była z tym nowym, to by się śmiali. Ale nadal czuję, że kocham poprzedniego.... Gimnazjalistka

Żadnego z tych chłopaków nie kochasz. Niepokojąco szybko zmieniasz chłopaków. Jest to zwyczajne lubienie, najwyżej zauroczenie. Z tej trudnej sytuacji wyciągnij na przyszłość wniosek, by tak szybko nie zaczynać niczego z nowym chłopakiem. Pytaj siebie, swojego serca, który z tych chłopaków wydaje Ci się najlepszy, z którym się najlepiej dogadujesz, który ma najlepszy charakter, który z nich jest najbardziej wartościowy. Nie rezygnuje się nigdy z chłopaka dlatego, że ktoś by się śmiał. To dowód, że do tego chłopaka nic poważnego nie czujesz. Obawiam się, że pewnego dnia zaczną się śmiać z Twoich ciągłych zmian, a tego przecież nie chcesz. Z drugiej strony domyślam się, że jesteś atrakcyjną dziewczyną i masz powodzenie. To bywa czasami męczące. Dbaj więc o siebie, nie zachowuj się jakbyś była starsza niż jesteś, bo tracisz uroki bycia beztroską nastolatką.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione