nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 26.11.2015 14:00

Przygotowanie gazetki

Razem z koleżanką z klasy mam zrobić gazetkę na Mikołaja. Ustaliłyśmy między sobą, która jakie materiały przyniesie. Teraz szukałam w domu jakichkolwiek materiałów i nie znalazłam. Potem przypomniało mi się, że wszystko spaliłam w piecu. I co ja teraz mam zrobić? Co ja mam koleżance powiedzieć? Czekam na odpowiedź. Nastolatka

Siadaj do Internetu i szukaj życiorysu biskupa św. Mikołaja. Napisz to ładnie, kolorowo, ciekawie. Jeśli nie masz drukarki, pisz dużymi, kolorowymi literami. Zaznacz różne obrazki świętego biskupa i jeśli nie masz drukarki, to wydrukujesz w szkole. Jestem pewna, że najdziesz w Internecie historię tego, jak ze świętego biskupa narodził się jakby czerwony krasnal. Można to w punktach wypisać, nazwać śledztwem, bo to bardzo ciekawa historia. Nie narzekaj i bierz się do pracy. Macie piękny i wdzięczny temat gazetki. Może też w szkolnej bibliotece znajdziesz stosowne książki, bo jest ich na rynku sporo,w księgarniach już je widziałam.  Możecie przeprowadzić ciekawą sondę w klasie lub w szkole bądź wśród nauczycieli o najpiękniejszych spotkaniach ze świętym Mikołajem, o nietypowych prezentach.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione