nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 01.12.2015 17:00

Różnica zdań w rodzinie

Moja mama niezbyt lubi moją najlepszą przyjaciółkę. Do tego nie lubi jej rodziców, chyba z powodu poglądów. Całkowicie nie rozumiem mojej mamy. Nie wiem, jak mamie wytłumaczyć, że to jest moja najlepsza przyjaciółka i by się do niej przekonała. 6-klasistka

Rozumiem, że bardzo Ci zależy, aby mama lubiła Twoją przyjaciółkę i jej rodziców. Nie jestem jednak pewna, czy przekonywanie mamy da efekty. Macie po prostu różne zdania i to nie jest nic strasznego, chociaż przykre. Dorosłych się trudno przekonuje, nie lubią zmieniać swoich ocen, opinii. Nie mów mamie, że musi polubić przyjaciółkę, tylko cierpliwie i niezbyt nachalnie opowiadaj o różnych jej dobrych cechach, zachowaniach. Mama jednak ma prawo do swojego zdania i ono może być inne niż Twoje. To się w życiu zdarza. Zastanów się, czy czasem nie jest tak, że nie przepadasz za którąś z mamy koleżanek.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

           

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44

Najwyżej docenione