nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 22.11.2015 11:00

Wymowne spojrzenia

Od piątej klasy podoba mi się kolega z mojej klasy. Jest miły, pożycza przybory szkolne i można z nim popisać przez Internet itd. Wygadałam się koleżance z klasy i ona mu to powiedziała. Od tamtej pory ukradkiem mi się przygląda. Gdy koleżanka powiedziała to na forum klasy, to się tego wyparłam i o dziwo wszyscy uwierzyli. Teraz jestem już w szóstej klasie i cały czas ukradkiem spoglądamy na siebie. Raz się zdarzyło, że spoglądnął mi w oczy i patrzyliśmy sobie w oczy 10 sekund. Czy to zauroczenie, czy to zakochanie? Zagubiona

To jest piękne młodzieńcze zauroczenie. Tak właśnie w tym wieku powinno być. Spoglądanie, zerkanie i marzenia. Krótkie rozmowy, może żarty. Nic więcej. Dobrze, że się wyparłaś i dobrze, że w klasie nikt nie wie. Uważaj, byś już o tym nie mówiła, bo rówieśnicy potrafią wszystko zepsuć, czasami niechcący. Ciesz się z tego, co jest, czyli z jego zerkania. Ty też zerkaj i uśmiechaj się. Możesz czasami o coś zapytać, coś pochwalić, pogratulować mu oceny, prosić o drobną pomoc. Ale mowy nie ma o wyznaniach.  Znacie się i nawet, jeśli pójdziecie do różnych szkół, to zawsze możecie się odnaleźć dzięki Internetowi. Jeśli się z nim dobrze pisze, to piszcie, niech to będą ciekawe koleżeńskie rozmowy. Im wolniej się coś rozkręca, tym jest trwalsze. Bo jeśli w Waszym wieku padają wyznania, to potem się też szybko kończy, bo chodzenie z kimś to też odpowiedzialność, problemy itd. Dlatego ciesz się tym, co jest i nie przyspieszaj niczego.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione