nasze media Najnowszy numer MGN 09/2019
dodane 19.11.2015 12:00

Dziecinni rówieśnicy

Chłopaki w moim wieku wydają mi się strasznie dziecinni i prawdę mówiąc, zdecydowanie bardziej wolałabym spędzać czas ze starszymi. Czy to jest normalne? Jak rozmawiać ze starszymi chłopakami, żeby nie czuć takiej nieśmiałości? Oni są zawsze tacy wyluzowani, a mi ciężko się przełamać. 15-latka

Twoi rówieśnicy też pewnego dnia staną się dojrzali, wyluzowani, pewni siebie. Bywa, że niektóre dziewczyny chętniej przebywają w towarzystwie starszych, ale co do Ciebie nie jestem taka pewna, czy to wynika z naturalnej potrzeby. Bo przecież to zupełnie normalne, że dziewczynę w Twoim wieku onieśmielają starsi koledzy. Na siłę nie ma sensu się przełamać. Nie licz też na to, że starsi będą się Tobą interesowali. Mało tego, nawet nie powinni. Dlatego jeśli masz możliwość przebywania w ich towarzystwie, to doceniaj ten fakt, obserwuj ich, myśl, jaki jest Twój ideał chłopka. Możesz też snuć marzenia o uczuciu, możesz jego z nich wyróżniać, skrycie się podkochiwać, ale nie da rady przełamać samą siebie, zresztą, wtedy i tak Twoje zachowanie wyglądałoby na sztuczne. Czas szybko mija, już niedługo starsi koledzy inaczej spojrzą na Ciebie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione