nasze media Najnowszy numer MGN 02/2019
dodane 11.11.2015 21:00

Męczący pesymizm

Obawiam się, że na zajęciach pozaszkolnych, na które zacznę teraz chodzić, dziewczyny okażą się niemiłe. Może będą mnie obgadywały? Żałuję, że się zapisałam. Nastolatka

Przeczytaj kilka razy list, który do mnie napisałaś. Ty już sobie wmawiasz, że dziewczyny będą Cię obgadywały, już sobie wyobrażasz złe sytuacje. Twoje najważniejsze zadanie to pozytywne myślenie. Jeśli tego nie zaczniesz trenować, to będziesz zamęczała siebie i innych, ludzie będą Cię unikali, bo jesteś nieufna, od razu źle o innych myślisz. Myśl pozytywnie, cokolwiek się dzieje. Tłumacz sobie od dobrej strony.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek