nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 11.11.2015 17:00

Czy to możliwe?

Polubiliśmy się od początku gimnazjum. Zawsze wydawało mi się, że coś do niego czuję. Gdy rozmawia z innymi dziewczynami, zżera mnie zazdrość. Sprawił mi już kilka przykrości, ale zawsze mu wybaczam. Mimo tego wiedziałam, że on do mnie nic nie czuje, ale ostatnio jest inaczej. Niedawno zachował się tak, jakby chciał, aby cała szkoła zaczęła uważać, że ze sobą chodzimy. Czasem zachowuje się jakby naprawdę coś do mnie czuł, a czasem rozmawia z innymi dziewczynami jakbym ja nie istniała. Wczoraj był obrażony, bo musiałam pogadać z kolegą. No i ten kolega powiedział mi, że jemu się wydaje, że tamten się we mnie zakochał. Czy to możliwe? Piętnastolatka

Z tego, co napisałaś wynika, że on się zakochał. O tego kolegę był po prostu zazdrosny. Chyba nie jest Ciebie pewny i dlatego zachowuje się tak różnie. Bo może sam sobie nie radzi ze swoim uczuciem. Moim zdaniem powinnaś jednak żądać dla siebie przede wszystkim szacunku. Jeśli jest chamski- zwróć mu ostro uwagę i żądaj, by przeprosił, by to się nie powtarzało. Jednocześnie pokazuj swoim zachowaniem, że go lubisz, że Ci na nim zależy, że jest dla Ciebie ważny. Uśmiechy i spojrzenia przekazują więcej informacji niż nieporadne często słowa. 

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10