nasze media Najnowszy numer MGN 02/2019
dodane 11.11.2015 12:00

Pełne zalet i wad

Nie mam żadnego zrozumienia u koleżanek. Krzyczą na mnie. Ale są chwile, w których mówię, że mam najlepsze koleżanki. Ale to trwa krótko, bo i tak zaraz ktoś to zepsuje. Szóstoklasistka

Ciesz się swoimi koleżankami, nawet jeśli krzyczą i jeśli Cię czasami nie rozumieją. Wszystkie teraz dorastacie i jesteście w trudnym wieku. Ale macie dużo energii, jesteście szczere, wybuchowe. Z całego serca radzę, byś swoim koleżankom przebaczała. Bo na tym polega życie, by każdemu szybko przebaczyć. Przecież modlimy się słowami "i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom". Więc odpuszczaj koniecznie. Dbaj też o humor. Gdy na Ciebie krzyczą, to zacznij się śmiać. Im więcej śmiechu, tym lepiej. Śmiech jest bardzo potrzebny dla zdrowia psychicznego i fizycznego.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek