nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018

ps

dodane 02.11.2015 10:32

Trzech na jednego

Na zdjęciu trzech piłkarzy argentyńskiej drużyny Tigre: Carlos Blengio, Gonzales Pires i Federico Gonzalez próbują odebrać piłkę Carlosowi Tevezowi, zawodnikowi Boca Juniors. Chyba słabo się starali, bo jego drużyna wygrała i 31. raz w historii została mistrzem Argentyny.

To tak na marginesie ;)

A teraz fotozagadka! Spójrzcie raz jeszcze na to zdjęcie. Z numerków na koszulkach utworzyła się trzycyfrowa liczba. To będzie nasza pierwsza liczba. Bo druga liczba jest do niej podobna, a układa się z tych samych numerków na koszulkach, ale patrząc z prawej strony do lewej. Jest jeszcze trzecia liczba – otrzymacie ją, gdy dodacie do siebie te trzy białe numerki.

Teraz zadanie: Od pierwszej liczby odejmijcie tę drugą. Do otrzymanej sumy dodajcie trzecią liczbę. Jaki jest wynik? I co oznacza? Ilość bramek? Nie. Wiek najstarszego piłkarza świata? Nie. ;) Tyle lat świętuje w tym roku klub Boca Juniors!

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10