nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 02.11.2015 19:00

Pragnę zrozumienia

Mieszkam na uboczu, obok mnie nie mieszkają koledzy, koleżanki które mogę codziennie odwiedzać. Często jestem zazdrosna, najczęściej podczas zwykłych rozmów, kiedy zadaję dużo pytań. W dodatku często popadam w depresję, uważam siebie za najgorszą. Jeśli chodzi o rodzinę, pragnę w niej zrozumienia. Chciałabym odbyć z moją mamą rozmowę o dorastaniu, a raczej dużo takich rozmów. Zagubiona

Oczywiście najważniejsze są rozmowy z mamą. Ciągle próbuj z nią rozmawiać. Takie rozmowy najlepiej się toczy w kuchni, gdy mama i córka coś wspólnie robią- sprzątanie, pieczenie, gotowanie. Przygotuj sobie w głowie różne pytania i wykorzystuj okazje, by je zadawać. Możesz też mnie pytać, na wszystko Ci odpowiem. Natomiast nie da się zmienić tego, że mieszkasz na uboczu. Trudno, jest jak jest. Nie możesz innych ciągle odwiedzać, ale widzicie się w szkole, można też pisać do siebie, można od wiosny do jesieni spotykać się na rowerach itd. Wyrzucaj z siebie zazdrość, bo to jest bardo złe uczucie, które niszczy tę osobę, która zazdrości. Najważniejsze zadanie na najbliższe tygodnie i miesiące polegają na tym, byś przestała uważać siebie za najgorszą!!! O nikim nie wolno tak mówić. Każdy człowiek jest jedyny i niepowtarzalny. Każdego Bóg kocha niesamowicie. Dla każdego przygotował ciekawy plan na życie. Czy będziesz tylko narzekała, zazdrościła, czy też zaczniesz sama decydować o swoim życiu i powiesz sobie, że możesz być szczęśliwa! Bo możesz. Szczęście nie zależy od wielu spraw, które teraz wydają Ci się takie ważne. Szczęście to sprawa decyzji. Kto kocha Boga, ten jest szczęśliwy. Bardziej zachęcam Cię do tego, byś zmieniła swoje nastawienie do życia. Chcesz tego?

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10