nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 27.10.2015 14:00

Zmieniające się fascynacje

Gdy śpiewałam dzisiaj tacie piosenkę z musicalu, to powiedział, że to już się staje chorobliwie. Tak samo jak mu śpiewam inne piosenki, to się krzywi. Ja jestem taką osobą, że wszystko pochłaniam, a potem odstawiam. Ta najnowsza fascynacja pewnie też się skończy. Jak pani myśli? Co mam zrobić? Szóstoklasistka

Te nagłe i bardzo mocne fascynacje to oznaka, że jesteś jeszcze dzieckiem, cudownym dzieckiem. Z tego możesz się tylko cieszyć. Oczywiście, że to minie. Nie tylko wnet pojawi się nowa fascynacja, ale za kilka lat będziesz już spokojniej reagowała na nowe sprawy. Możliwe, że będziesz osobą o tak zwanym słomianym zapale, ale to nic złego. Często taka postawa łączy się z wielką ciekawością świata i ludzi. Powiedz tacie, że pewien mędrzec stwierdził, że entuzjasta przebywa na szczycie świata. A Ty podchodzisz do wielu spraw właśnie z entuzjazmem. Otoczenie ma z tym problemy, bo często tego entuzjazmu nie rozumie. Nie żądaj, by tato też szalał na tym, co Tobie się tak podoba. Jak się już nacieszysz, wyśpiewasz, to szukaj czegoś nowego. Życie jest piękne i ciekawe, pełne cudownej muzyki i wielu innych spraw- przyroda szeroko pojęta, dzieła sztuki. Śpiewaj dla siebie, nawet przed lustrem, ciesz się muzyką. No i szukaj nowych fascynacji.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione