nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 25.10.2015 22:00

Punkty dla dyżurnych

W tym tygodniu jestem dyżurną. Niestety. Wychowawczyni wyznacza zawsze trzy osoby, koleżanki biegają na lekcjach ścierać tablicę, a ja nie. Inna koleżanka zwróciła mi uwagę, że za wywiązywanie się z obowiązków dyżurnego można dostać punkty. Mnie to nie obchodzi. Nie lubię być dyżurną. Co mam zrobić? Szóstoklasistka

 

Skoro nie lubisz być dyżurną, a one chętnie ścierają tablicę, to niech to nadal robią. One są zadowolone, Ty też. Myślę, że z powodu nieśmiałości nie lubisz na lekcji wychodzić na środek i na oczach klasy ścierać. Możliwe, że tylko one dostaną punkty za dobrze pełniony dyżur. Ale trudno, może pomyślisz, za co Ty byś mogła dostać. Przecież znasz zasady i możesz coś zaplanować. Napisałaś, że Cię to nie obchodzi, że one dostaną punkty. Dlatego nie bądź zła, jeśli zgłoszą, że same wywiązywały się z obowiązków. Poza tym 3 dyżurnych to dużo, można powiedzieć, że ta trzecia osoba jest zapasowa, gdyby ktoś zachorował. Przecież nie będziesz walczyła o ścieranie tablicy. Oby tylko nie pojawiła się z Tobie zazdrość lub złość, gdy one dostaną punkty.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione