nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 25.10.2015 20:00

Dla nich śmiech, dla mnie wstyd

Wiele lat temu zakochałam się i zrobiłam coś głupiego. Niestety, klasa nie może mi tego zapomnieć i gdy rozmawiam z jakimś chłopakiem, to wypominają mi to. Nastolatka

Przecież lata temu byłaś dzieckiem. Takie dziecięce zauroczenia są rozczulające. Więc gdy Ci to wypominają, to się śmiej. Najpierw będzie to sztuczny śmiech, ale w klasie o tym nie będą wiedzieli. A gdy pomyślą, że Ty się tym już nie przejmujesz, że się śmiejesz, to przestaną to wspominać. Bo teraz może ich bawi Twoje zawstydzenie? A tu nie trzeba się wstydzić. Głowa do góry, uśmiech na twarz, wymyśl kilka złośliwych i dowcipnych odpowiedzi. Twoje śmieszne zachowanie stało się czymś w rodzaju klasowej legendy, więc o tym nie zapomną. Śmiej się, nie przejmuj się, wtedy klasa też inaczej podejdzie do tego wspomnienia.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione