nasze media Najnowszy numer MGN 09/2019
dodane 25.10.2015 14:00

Co ona na to?

Podoba mi się pewien chłopak, ale on podobał się, a może nawet teraz podoba się mojej przyjaciółce. Jeszcze jej o tym nie powiedziałam, ponieważ uważam, że jak jej to wyznam, zakończy się nasza przyjaźń. Cały czas myślę o tym chłopaku, w nocy nie mogę usnąć, bo myślę, czy jej to powiedzieć. Od jego kolegów dowiedziałam się, że mu się podobam, nawet to zauważyłam. Niedawno przyjaciółka stwierdziła, że już jej na nim nie zależy, ale czy faktycznie? Gimnazjalistka

To bardzo częsta sytuacja, że nagle zaczyna się podobać chłopak, do którego coś czuje lub czuła koleżanka. Nie mów jej od razu o tym, co czujesz. Działaj bardzo powoli. Teraz skup się na tym, by często na niego spoglądać, by go ośmielać, aby on próbował nawiązać z Tobą kontakt. Niech to trwa. I dopiero gdy będziesz pewna wzajemności, to się jej zapytaj, czy jej uczucie minęło. No i powiedz, że sama nie rozumiesz jak to się stało, ale się stało i on jest teraz w Twoim sercu. Nie przejmuj się tym tak bardzo. Bo sama widzisz, że uczucie jest i nagle mija. Nie wiadomo, jak długo to potrwa u Ciebie. Dlatego nie należy zrywać przyjaźni, nie należy wpadać w histerię. Będzie wszystko zgonie z Twoimi marzeniami to dobrze, a jeśli minie, to trudno, bywa. Przez najbliższe tygodnie próbuj mu przez uśmiechy i spojrzenia pokazać, co czujesz. Ale nic nie mów. A rozmawiając z przyjaciółką dopytuj się, czy jakiś inny chłopak nie zawrócił jej teraz w głowie. Bo tak się dzieje.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione