nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 24.10.2015 22:00

Z humorem i uśmiechem

Moje 2 przyjaciółki, które bardzo się lubią, zakochały się w tym samym chłopaku i teraz nie wiemy, co zrobić, proszę o radę. Nastolatka

Przyjaciółki, jeśli mają poniżej 17 lat, niech się śmieją z tego, że zakochały się w tym samym chłopaku. Wiele razy pisałam o moich uczennicach, które przez wiele lat zawsze się kochały w jednym i nie było to dla nich problemem. One sobie o nim rozmawiały, marzyły, ale on nie wiedział. Był jeden, potem drugi. I dopiero bliżej końca liceum zakochiwały się oddzielnie. Polecam więcej radości, śmiechu, kpiny, dystansu.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione