nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020
dodane 21.10.2015 20:00

Trzeba zapytać

Chciałabym chodzić na siatkówkę. Znalazłam bezpłatne zajęcia. Strasznie lubię sport. Tylko nie lubię siatkówki w szkole, bo to inna atmosfera. Rozumie pani? No i teraz jest kłopot, bo nie wiem, jak powiedzieć o tym mamie? Może właśnie tam poznam przyjaciółkę, której mi brakuje? 12-latka

Ja rozumiem, że atmosfera na ogólnych treningach może być inna niż w szkole. Ale nie wyobrażaj sobie, że to będą urocze dziewczyny, które marzą o nowej koleżance. Dlatego proś mamę, byś raz mogła pójść i zobaczyć. Bo szansa, że wreszcie trafisz na zajęcia, które Ci się spodobają, jest. Lecz pamiętaj, że trenerzy nie rozpieszczają, a podczas zajęć sportowych emocje są spore i nikt tam nie jest delikatny. Już dostałam listy od dziewczyn narzekających, że trenują, ale na meczach nie grają, bo trener wybiera najlepsze. Zaryzykuj i zapytaj rodziców o zgodę. No i jeszcze zastanów się, czy dasz radę sama chodzić na treningi, czy ktoś będzie musiał z Tobą jeździć i czy jest to możliwe. Bo w tym też tkwi często problem. Myślę, że już tyle razy prosiłaś mamę  o zgodę na różne sprawy, że jeszcze ten jeden raz poprosisz. Innego wyjścia nie ma.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione