nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 20.10.2015 15:00

Odważny za monitorem

Jeden z kolegów zaczął do mnie pisać i to coraz bardziej jak zakochany. Ciągle chciał się umówić, ja się cieszyłam, ale nic z tego nie wychodziło i to z jego winy. Zawsze w ostatniej chwili była jakaś przeszkoda. Ostatnio zaprosił mnie do siebie, bo chciał mi pokazać, jak bardzo mnie lubi. Napisał, że słowami nie potrafi tego wyrazić. Zgodziłam się , ale po raz kolejny ze spotkania nic nie wyszło. Nie wiem, co robić. Gimnazjalistka

Przede wszystkim naucz się stawiać granice. Chłopak zrobił Ci dwuznaczną propozycję, był chyba przekonany, że mu ostro odmówisz i jeszcze skrytykujesz za brak szacunku. A Ty się zdziwiłaś, że do spotkania nie doszło. I bardzo dobrze. On jest jeszcze nastolatkiem, który udaje odważnego za klawiaturą komputera, ale na żywo pewnie nie potrafiłby nawet porozmawiać.  To naturalne w jego wieku. Potrafi zaczepiać tylko listownie, może obok niego siedzą koledzy podpowiadający, co ma pisać. Zapomnij o nim, daj mu spokojnie dorosnąć . Natomiast zmień swoje zachowanie i pamiętaj, że dziewczyna nie powinna się godzić na tego typu propozycje.  

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione