nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 19.10.2015 14:00

Ocena szans

Widujemy się tylko podczas wakacyjnych rekolekcji. Od pierwszego razu zrobił na mnie wrażenie. Ale nie zauważyłam, by i jemu tak zależało, chociaż rozmawiamy, żartujemy, robimy coś wspólnie. W ciągu roku spotykamy się kilka razy na różnych imprezach naszej wspólnoty. Pilnuję się bardzo, by nikt się nie zauważył mojego zauroczenia. Ale jednocześnie marzę, by go zaprosić np. na f-b, by mieć z nim jakiś ściślejszy kontakt. Gdy się spotykamy, on okazuje swoją radość z tego powodu, więc może mam jakieś szanse? 16-latka

Przecież wszystko układa się dobrze. Widujecie się kilka razy w roku, macie wspólne wakacje. Może w nadchodzącym roku uda Ci się z nim więcej rozmawiać, nawiązać lepszy kontakt. Wiadomo, że lepiej, jeśli to chłopak stara się o dziewczynę, a nie odwrotnie. Jednak koleżeńskie relacje są jak najbardziej na miejscu i wtedy dziewczyna może nawet pierwsza pisać, byle pogodnie, koleżeńsko. Moim zdaniem jak najbardziej wypada, abyś go zaprosiła na face- booka. Zobaczysz po jakimś czasie, czy on chętnie z Tobą rozmawia, a zacznij od wspomnień miłych chwil, śmiesznych zdarzeń. Kombinuj, może w karnawale Wasza grupa znowu się spotka. Jak najbardziej należy rozwijać znajomości z wartościowymi chłopakami, a czy coś zaiskrzy w jego sercu, czy nie, to się okaże.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione