nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 18.10.2015 21:15

Cierpliwości

Jestem zauroczona w pewnym ministrancie, bardzo wartościowym chłopaku. Mieszkamy blisko siebie, wiele o nim wiem, ale uczymy się w różnych szkołach. Z widzenia się znamy, a ja znam dobrze jego przyjaciela, z którym zawsze razem służą. Zastanawiam się, czy może pogadać z tym przyjacielem, ujawnić, co czuję i o czym marzę. 15-latka

Jest taka stara zasada, że zakochani ciągle na siebie wpadają. Skoro mieszkacie blisko siebie, to kombinuj, by go jak najczęściej spotykać. Może on chodzi teraz na różaniec, dobrze było stanąć gdzieś, by go minąć. Dziewczyny często spacerują w pobliżu domu ukochanego chłopaka. A gdy się spotkacie, to robi się zdziwioną minę, a potem najśliczniejszy uśmiech. Mowa ciała przekazuje więcej informacji niż słowa! Spojrzenie i uśmiech potrafią przekazać pełnię informacji. Patrzysz i myślisz, on to wyczuje. Ale nie trzeba się spieszyć, im wolniej się to rozwinie, tym piękniej. Będą w grudniu roraty, cudowny czas, możesz jakiś malutki upominek na Mikołaja przygotować. Nie proś tego kolegi, nie wyjawiaj uczuć, ale o coś możesz zapytać, np. na której mszy będą służyli, czy codziennie są na różańcu itd.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione