nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 11.10.2015 22:00

Głupie zachowanie

Strasznie narozrabiałam, bo wygadałam tajemnicę koleżanki. No i dziewczyny mnie odrzuciły, uznały za plotkarę, której nie można ufać. Nie wiem, po co żyję, co będzie ze mną dalej. Oczywiście przeprosiłam koleżankę, tamta to przyjęła, ale ja zostałam sama. Wiem, że zachowałam się głupio. 12-latka

Pewnie, że zachowałaś się głupio, ale trudno, stało się. Teraz przez swoje zachowanie zapracuj na nową opinię. To się nie zmieni z dnia na dzień. Twoja zła opinia to Twoja pokuta. Ale teraz tylko Ty możesz zrobić następny krok. Czyli spokojnie, dzień po dniu, zachowuj się godnie, spokojnie i nie histeryzuj. Podchodź do koleżanek, bądź życzliwa, znoś początkowo odrzucenie, ale szukaj wyłomu. Jeśli dziewczyny będą uparte w odrzuceniu Ciebie, to pogadaj z katechetą, by omówić sprawę przebaczania.  U Ciebie już od dzisiaj żadnych głupich myśli, że nie wiadomo po co żyjesz. Każde ludzkie życie jest cudowne, może być wypełnione dobrem. Przebacz sama sobie, a wtedy inni o sprawie za jakiś czas zapomną.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione