nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 11.10.2015 11:00

Szukam przepisu

Bardzo chciałbym mieć dziewczynę. Ale mam pecha, ciągle słyszę, że nie mają czasu, niektóre przestawały ze mną pisać, jeśli pokazywałem, że mi zależy. Teraz zacząłem pisać z dziewczyną, która podobnie jak ja trenuje taniec. Co robić, by od razu nie spalić sprawy. Zależy mi na dziewczynie, bo w domu nie o wszystkim da się porozmawiać. Z taką bliską osobą pięknie jest iść przez życie. 16-latek

Rozumiem Twoją decyzję, że chcesz mieć dziewczynę, ale to nie działa tak, że chcesz ją mieć i od razu masz. Trzeba spotkać dziewczynę, która pokocha Ciebie z Twoimi zaletami i wadami. Otóż dobrze, że szukasz, że chcesz poznawać dziewczyny i zapraszasz. Kompletnie nie zrażaj się odmowami. Inicjatywa zawsze należy do chłopaka, to Wy powinniście ryzykować. Wesoło pisz jako kolega. Poruszaj tematy wspólne, ale leciutko rzucaj drobne komplementy, by się czuła doceniona. Dobrze by było, gdyby Ci się udało ewentualnie zebrać większą grupę chłopaków i dziewczyn i poszlibyście razem na boisko, czy na rower, czy na spacer, może na pizzę lub na colę. Bo w swobodnej grupie najlepiej tworzą się związki, iskrzy itd. Pamiętaj, że każda dziewczyna też ma swoje problemy i chodzenie nie polega na tym, że Ty będziesz się wreszcie czuł doceniony i zrozumiany. Ona będzie potrzebowała tego samego. Czy udźwigniesz te podwójne problemy? Czy jesteś wystarczająco dojrzały?

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione