nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020
dodane 03.10.2015 20:00

Zaryzykować

Tak bardzo lubię jednego z kolegów. A to ostatnia klasa gimnazjum. On jest nieśmiały, nie rozmawia z dziewczynami, ja też nie należę do przebojowych. Tak bym chciała go trochę poznać, móc z nim rozmawiać lub chociaż pisać. Gimnazjalistka

Może jednak się przemożesz i spróbujesz małymi krokami, bardzo delikatnie zacząć coś do niego mówić? Zwyczajne szkolne sprawy, jak klasowa koleżanka? I najlepiej by to było robić nieznacznie, nie jak w rewolucji, tylko malutkimi krokami. Dobrze by było wymyślić jakiś pretekst, by go poprosić o adres mailowy w szkolnej sprawie. Wtedy moglibyście zacząć do siebie pisać. Może chociaż uśmiechem i spojrzeniem pokaż mu, jak bardzo go lubisz. Ale jeśli się nie przemożesz, to też trudno. Może to zostanie we wspomnieniach jako szkolne zauroczenie.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione