nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 03.10.2015 09:00

Iskierki uczuć

W gimnazjum mamy nową klasę, ale jestem ze starymi koleżankami. Niedawno jedna z nowych dziewczyn powiedziała, że razem z przyjaciółką podobamy się chłopakowi z klasy. Zaczęłam go obserwować, polubiłam go, on chyba też. Niestety, podczas wycieczki chodził ze swoimi dawnymi koleżankami. Poczułam wtedy takie dziwne uczucie jakby zazdrości. Dowiedział się o tym, że wiem, że mu się podobam. 13-latka

To, co się stało, to bardzo typowa sytuacja. Szkoda, że on wie o tym, że Ty wiesz. Chłopak bardzo lubi sam zdobywać dziewczynę. On zwrócił na Ciebie uwagę, może trwałyby uśmiechy, spojrzenia, ale teraz on wie, że Ty go lubisz, więc jego zadanie skończone. Zresztą, sam fakt, że ktoś się komuś podoba, nie oznacza ani uczucia ani pragnienia chodzenia z tą osobą. Chłopcy w Waszym wieku zaczynają zerkać na koleżanki i najczęściej jest to tak, że robią dwa kroki w stronę dziewczyny, a potem trzy kroki do tyłu, bo są jeszcze niedojrzali. No i tak zrobił ten chłopak. Ale jest coś jeszcze- rywalizacja między dziewczynami. Może jego koleżanki z dawnej klasy pozazdrościły, że on się zainteresował nową, więc tak nim manipulowały, by on z nimi spędził czas na wycieczce. Ukryj uczucie. Nie rozmawiaj o tym za bardzo, bo wszystko plotkami do niego dojdzie. Nie trać dobrego humoru, nie trać rozsądku, nie bierz uczuć nastolatków za poważnie, bo to są iskierki- płoną pięknie, ale krótko.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione