nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020
dodane 01.10.2015 21:00

Nowe relacje

Miałyśmy być nieodłączne i wszystko robić razem. Ale teraz ona coraz częściej spędza czas z dwiema nowymi przyjaciółkami a ze mną nie. Mam wrażenie, że się jej znudziłam. Próbowałam zrobić wiele, by uratować naszą przyjaźń, ale się nie udało. Po tym już nie wiem, czy chcę być dalej jej przyjaciółką. Poza tym w klasie jest inna dziewczyna, z którą się dogaduję. Ona zawsze mi pomaga i świetnie się rozumiemy. Nie wiem co mam zrobić. 12-latka

To, co się dzieje między Wami jest zupełnie naturalne. W wieku dorastania bardzo się zmieniacie i zawieracie wiele nowych znajomości Tak to jest, że raz lepiej dogadujemy się z jedną osoba, to znowu z drugą. Skoro przyjaciółka tak dobrze się czuje w towarzystwie tamtych dziewczyn, to niech razem spędzają czas. Ważne, że nie zostajesz sama, bo już czujesz więź i porozumienie z inną dziewczyną. Nie składaj żadnych oficjalnych deklaracji, że zrywasz przyjaźń. Po prostu Wasze relacje się zmienią. One będą razem, Ty z nową koleżanką. Tylko bez obgadywania, ciesz się, że tak się to wszystko złożyło. Za rok lub dwa będziecie wielką grupą rówieśniczek. Dlatego nie obrażajcie się tylko poszerzajcie krąg.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione