nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 30.09.2015 21:00

Oryginał lepszy od podróbki

Należę do klasowej czołówki, ale problem polega na tym, że chłopcy się koło mnie nie kręcą. Aż tu nagle klasowy łobuziak okazuje zainteresowanie. Wiem, że to nie ma sensu, nic nie czuję, nie chcę, ale ta sytuacja mnie podbudowuje, nie chcę jej kończyć. To miłe, gdy komuś zależy. Tylko co ja zrobię, gdy oprosi o chodzenie? Gimnazjalistka

Wierzę, że będziesz na tyle uczciwa, że na chodzenie się nie zgodzisz. Bo w ten sposób skrzywdziłabyś jego i siebie zresztą też. Rozumiem, że klasowy łobuziak może podbudować wiarę w siebie, ale uważaj, nie rozmieniaj się na drobne. Lepiej czekać na oryginał niż zadowalać się tanią podróbką. Łobuziak też ma uczucia, więc niedobrze go oszukiwać. Daj mu przynajmniej jasny sygnał, że traktujesz Wasze relacje w kategoriach zabawy.  Na trudny czas dojrzewania dobre są powieści dla dziewczyn, ale polskich autorek. Polecam.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione