nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 27.09.2015 10:08

Tylko lubi

Od trzech lat podoba mi się pewna dziewczyna. W sumie, było z tym rożnie, przez jakiś czas uśmiechała się do mnie, a później wcale nie chciała chyba ze mną rozmawiać. Sprawa sprowadza się do tego, że kilka dni temu spytałem się jej, czy ona do mnie coś czuje lub czuła. Odpowiedziała, że mnie lubi i nic więcej. Od tego dnia nie mogę przestać o niej myśleć. Nie wiem co robić. Często modlę się, żeby coś z tego wyszło. 13-latek

Widzę, że dawno ją wybrałeś, bo byłeś wtedy jeszcze dzieckiem. Jej odpowiedź dobrze o niej świadczy, że nie uznaje zabawy w uczucia, w zakochanie. Jeśli Ci na niej bardzo zależy, a ona powiedziała, że Cię lubi i na tym koniec, to się kolegujcie, a za jakiś czas może nawet przyjaźnijcie. Uczucie może się u niej pojawić nagle, ale i Tobie może nagle minąć. W Twoim wieku lepsze są relacje koleżeńskie i przyjacielskie. Znam wiele par, w których on lub ona wcześniej coś mocnego czuli i po prostu czekali, aż u drugiej osoby uczucie się pojawi. O dobrą dziewczynę należy się modlić. Można cicho Bogu opowiedzieć o tej konkretnej, ale należy też powiedzieć "nie moja, lecz Twoja wola." A na przyszłość drobna uwaga, że chłopak wyznaje uczucie i pyta o wzajemność, a nie pyta, czy dziewczyna coś do niego czuje. Zresztą, zauważ, że myślisz o niej nieustannie od chwili, gdy Cię odrzuciła, bo z natury chłopak dobrze się czuje w roli zdobywcy. Oczywiście, są wyjątki.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione