nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 25.09.2015 23:00

Koleżeńskie ostrzeżenie

Pewien ciekawy chłopak zwrócił na mnie uwagę, ja na niego też. Uśmiechy, spojrzenia, już zagadał do mnie, widać, że mu zależy. Zauważyła to koleżanka i ostrzegała mnie, że już kilku dziewczynom zawrócił w głowie, że coś zaczynał, a potem się wycofywał. Tymczasem coraz więcej z nim rozmawiam i moje zauroczenie wzrasta. 15-latka

Hm, trudna sprawa. Myślę, że jednak troszeczkę warto być ostrożnym. Czyli rozwijaj z nim znajomość, ale ostrzeżenie koleżanki miej gdzieś tam w tyle głowy. Zresztą, z oceną młodych chłopaków należy być ostrożnym. Bo oni szczerze bywają zachwyceni dziewczyną, coś ich do niej ciągnie, a gdy już ją poznają, pogadają, pożartują, nawet przytulą, powiedzą komplementy, to nagle się wycofują. Po prostu tak mają i tak każe im natura. Oczywiście, są wyjątki, nie wolno uogólniać. Wniosek- Ty go lubisz, on lubi Ciebie, ciągnie Was do siebie, więc zostaw sprawę losowi.  Ale nawet będąc zauroczoną- nie trać rozsądku, poczucia humoru. Do dzisiaj pamiętam, jak mnie starsza koleżanka ostrzegała w liceum przed jednym chłopakiem, a ja uznałam, że jest zazdrosna. Potem było mi przykro, bo chłopak najpierw się starał, a potem się bez słowa i bez powodu wycofał. Ale to przecież też nie koniec świata. Kto nie ryzykuje, ten nic nie przeżyje. Te trudne sprawy warto polecić w modlitwie Panu Bogu, prosić o prowadzenie, o znaki, o wskazanie właściwego chłopaka.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione