nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 23.09.2015 18:00

Ciekawe niewiadome

Zauroczyłam się w jednym koledze, pokazałam mu swoim zachowaniem, jaki jest dla mnie ważny. No i powiedział, że bardzo mnie ceni jako bliską koleżankę. Mocno te dwa słowa podkreślił. Jakoś się nie zmartwiłam. Spotykamy się w szkole, na gitarze, będzie jeszcze orkiestra, czyli super. Mam dobrą rodzinę, dobrze się uczę, a może on mnie pewnego dnia pokocha? Może ja pokocham innego? Życie jest takie ciekawe i pełne niewiadomych. Gimnazjalistka

Zachwycił mnie Twój list. Bo tak pogodnie podeszłaś do jego odmowy, masz zdrowy dystans do tego wszystkiego. Ciesz się każdą miłą chwilą. Pamiętaj, że mądra dziewczyna w razie odrzucenia wzrusza ramionami i ramionami i myśli: "trudno, to jego problem, że się na mnie nie poznał" Ale u Was nic nie jest przesądzone. Najważniejsze, że odczuwasz spokój i radość życia. Jeśli jesteście sobie pisani, to się w końcu zejdziecie, ale jeśli Pan Bóg zaplanował Wam kogoś innego, to pewnego dnia będziesz wolna od tego uczucia i nagle zakwitnie nowe.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione